wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O nas
Nasze nowości

O nas


Sklep

Nasz sklep „wystartował”  wiosną 2004 roku.  Od samego początku dużą wagę przywiązywaliśmy do opinii i sugestii klientów.  Owocem tego jest asortyment - ciągle uzupełniany i dopasowany do Waszych potrzeb, powiększające się grono wiernych klientów – często już bardziej kolegów, satysfakcja ze zrealizowania wielu nietypowych zamówień. Najdziwniejsze z nich? Myśliwskie spodnie - „ogrodniczki” ciążowe oraz kamizelka strzelecka XXXL na wzrost 155 cm, dla osoby leworęcznej, z kieszenią na amortyzator żelowy.  Tam, gdzie to możliwe, staramy się wybierać towary polskich producentów.

W plenerze

Jeśli trafiliście na naszą stronę to prawdopodobnie poszukujecie miejsca, gdzie można bez wysiłku i planowania „wyprawy” wyrwać się z miasta w „tak piękne okoliczności przyrody”. Wokół naszego domu roztacza się ogrodzona śródleśna polana o pow. 4,6 ha. Można bezpiecznie zaparkować samochód, przysiąść pod drzewem, przy ognisku lub grillu. Jeśli zabierzecie rowery lub kosze na grzyby, możecie resztę dnia spędzić w okolicznych lasach. Spragnionym adrenaliny proponujemy strzelanie z łuku, lub wiatrówki.  Znajdzie się także dość miejsca na wiaty czy namioty i bankiet  „pod chmurką”.

Pod dachem

Dysponujemy przestronną salą mogącą pomieścić 100 biesiadników lub zorganizować konferencję po której można się oddać błogiemu odpoczynkowi na łonie przyrody. Prowadzimy typowo rodzinne gospodarstwo, zatem nie spodziewajcie się biur, urzędników, znudzonych ochroniarzy czy zapchanych parkingów. Przywitamy Was uśmiechem i ciepłem domowym.

 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl